Salon Urody Akademia Piękna
Martyna Wojciechowska
Parczew 28
63-405 Sieroszewice
505 721 633
  • Pn. - Pt.

    09:00 - 17:00

  • Sobota

    07:00 - 13:00

  • Niedziela

    Nieczynne

Wizaż

Wizaż

Makijaż to sztuka odkrywania piękna kobiety.

Odpowiednio dobrany makijaż pomaga ukryć wszystkie niedoskonałości i podkreślić atuty urody. Istotne jest, aby eksponował naturalne piękno i był odpowiednio dopasowany do okoliczności. Mimo iż większości z Pań wykonanie codziennego makijażu nie sprawia trudności, to szczególne okazje wymagają od nas perfekcyjnego wyglądu. Wtedy warto oddać się w ręce profesjonalnej wizażystki. Tylko najwyższej jakości kosmetyki są gwarancją świeżego i pięknego wyglądu podczas różnego rodzaju imprez. Specjalizujemy się zarówno w makijażach dziennych, jak i okazjonalnych i ślubnych. Śledzimy najnowsze makijażowe trendy i zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego typu urody, dobierając odpowiednią kolorystykę. Przywiązujemy również ogromną wagę do tego, aby wykonany przez nas makijaż stanowił doskonałe uzupełnienie stylizacji i współgrał z wybraną kreacją oraz z fryzurą.

Makijaż dzienny charakteryzuje się świeżością i lekkością. Pozwala na ukrycie niedoskonałości skóry i podkreśla to co w Nas najpiękniejsze.

Makijaż okazjonalny, jak sama nazwa wskazuje jest to makijaż wykonany na specjalną okazję. Pod tym określeniem znajduję się makijaż wieczorowy, koktajlowy, sylwestrowy, karnawałowy itp. Światło świec i światło sztuczne pochłaniają kolory, dlatego makijaże te muszą sprostać innym wymaganiom niż makijaż dzienny.

Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu fotograficznego i wieczorowego. Powinien być mocniejszy niż na co dzień, by nie zginął w stylizacji ślubnej, a stanowił ważny jej element i był widoczny w każdym świetle.