Salon Urody Akademia Piękna
Martyna Wojciechowska
Parczew 28
63-405 Sieroszewice
505 721 633
  • Pn. - Pt.

    09:00 - 17:00

  • Sobota

    07:00 - 13:00

  • Niedziela

    Nieczynne

Pedicure dla piękna i zdrowia stóp

Pedicure dla piękna i zdrowia stóp

Zadbane stopy są wizytówką każdego człowieka i stanowią dowód dbałości o siebie. Nogi są podstawowym czynnikiem statyki i dynamiki człowieka, wykonują codziennie ogromną pracę unosząc masę naszego ciała. Nadmierne obciążenie nóg, nieodpowiednia ich pielęgnacja i niewłaściwe obuwie mogą w krótkim czasie doprowadzić do zaburzeń w krążeniu, kościach i skórze stóp. Aby do tego wszystkiego nie dopuścić należy systematycznie pielęgnować kończyny dolne i dbać o nie już w młodym wieku. Zabieg pedicure wykonywany w salonie kosmetycznym polega na opracowaniu płytki paznokciowej palców stóp, podeszwy stopy i składa się on z kilku etapów.

Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci obejmujący odżywczą kąpiel, usunięcie zrogowaciałego naskórka, usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, oraz malowanie. Pedicure wykonywany minimum 1 raz w miesiącu zapobiegnie powstawaniu dużych zrogowaceń na stopach, oraz ich pęknięciom.

Pedicure Hybrydowy

Jest to zabieg pedicure klasyczny wraz z malowanie lakierem utwardzanym w lampie UV – utrzymującym się na paznokciach do kilku tygodni. Wygodna formuła hybrydy pozwala na natychmiastowe założenie obuwia po zakończeniu zabiegu, bez uszkodzeń lakieru.