Salon Urody Akademia Piękna
Martyna Wojciechowska
Parczew 28
63-405 Sieroszewice
505 721 633
  • Pn. - Pt.

    09:00 - 17:00

  • Sobota

    07:00 - 13:00

  • Niedziela

    Nieczynne

Ile kosztuje makijaż permanentny brwi ?

Ile kosztuje makijaż permanentny brwi ?

Makijaż permanentny brwi to coraz popularniejsza metoda poprawienia wyglądu twarzy. Zastanawiasz się, ile kosztuje taki zabieg? Cena uzależniona jest od wielu czynników, takich jak renoma salonu, doświadczenie kosmetyczki, a także zastosowane techniki. W zależności od miejsca i specjalisty, ceny mogą się różnić od kilkuset złotych do ponad tysiąca.

Cena i darmowa korekta

W Akademii Piękna Martyna Wojciechowska, cenę makijażu permanentnego brwi ustalono na 800 złotych. W tej kwocie zawiera się nie tylko samo wykonanie usługi, ale także korekta po kilku tygodniach, dzięki czemu brwi będą wyglądać jeszcze lepiej. Klientki chętnie wybierają ten salon, ponieważ poza atrakcyjną ceną, mają do czynienia z doświadczonym specjalistą, który od lat zajmuje się makijażem.

Darmowa Konsultacja

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi, to warto skorzystać z darmowej konsultacji u Martyny Wojciechowskiej. Podczas spotkania specjalista dokładnie omówi z Tobą cały proces zabiegu, odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci wybrać odpowiedni kolor i kształt brwi. Konsultacja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca, więc warto skorzystać z tej okazji i spotkać się z doświadczonym specjalistą.

Dobra lokalizacja

Salon, w którym można wykonać makijaż permanentny brwi u Martyny Wojciechowskiej, znajduje się w dobrej lokalizacji, kilka kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego, w miejscowości Parczew pod Ostrowem. Do salonu można dojechać z Ostrowa Wlkp, Kalisza, Ostrzeszowa i okolicznych mniejszych miejscowości, dzięki czemu klientki nie muszą się obawiać korków czy utrudnień w dojeździe.

Zapraszamy serdecznie

Salon Urody Akademia Piękna Martyna Wojciechowska

Parczew 28, 63-405 Parczew

telefon 505721633

Google maps

Przedsiębiorca, prywatnie mąż Martyny Wojciechowskiej - właściciela Salonu Urody Akademia Piękna. Odpowiadam za poprawny wygląd strony internetowej mojej żony, pomagam dodawać wpisy na bloga, oraz aktualizować galerie zdjęć.

Skomentuj