Salon Urody Akademia Piękna
Martyna Wojciechowska
Parczew 28
63-405 Sieroszewice
505 721 633
 • Pn. - Pt.

  09:00 - 17:00

 • Sobota

  07:00 - 13:00

 • Niedziela

  Nieczynne

FRYZJERSTWO

FRYZJERSTWO

 

Profesjonalni fryzjerzy zaproponują Państwu najnowsze trendy w strzyżeniu i koloryzacji włosów. Dlatego jeśli pragną Państwo zmienić swój styl oraz marzycie o doskonałym wizerunku, chcecie poczuć się piękni i zadbani, zapraszamy do skorzystania z innowacyjnych zabiegów dostępnych w naszym salonie.

KOLORYZACJE WŁOSÓW

STRZYŻENIE WŁOSÓW

STYLIZACJE WŁOSÓW

ZABIEGI REGENERUJĄCE ORAZ PIELĘGNACYJNE

SILAPLEX

Kuracja wzmacniająca wewnętrzne wiązania włókien włosów oraz chroniąca je przed uszkodzeniami chemicznymi. Stosowana również podczas  zabiegów koloryzacji w salonie fryzjerskim. Po zabiegu z użyciem Silaplex włosy są mocne, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Nie łamią się, są odbudowane, odzyskują witalność i siłę. Preparat zamyka łuski włosowe, zapewniając gładkość i wspaniały blask

Składniki aktywne:

 1. Arginina – przenika do trzonu włosa i lokuje się w pustych przestrzeniach struktury keratynowej jako materiał wzmacniający.
 2. Silamina K – otacza wiązania w strukturze włosa i sprawia, że arginina zostaje zatrzymana wewnątrz trzonu włosa, tworząc tarczę ochronną i superstrukturę chroniącą i wzmacniającą wiązania.

Keratynowe prostowanie włosów INOAR

Perfekcyjnie proste włosy przez długi czas. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje włosy stały się lśniące, gładkie, idealnie proste na okres nawet do 3 miesięcy, keratyna Inoar spełni Twoje oczekiwania. To produkt, który powstał z myślą osobach borykających się z włosami szorstkimi, których struktura wykazuje ubytki. Pamiętaj, że keratyna to jeden z ważniejszych budulców ludzkich włosów. Jeżeli marzysz o perfekcyjnym wygładzeniu, jest to zabieg dla Ciebie!

Keratyna do prostowania włosów Inoar Moroccan to preparat o doskonałym składzie, który odżywi i wygładzi Twoje włosy. Skład preparatu został wzbogacony białą glinką i olejkiem kokosowym, które dodatkowo odżywią włosy. Przed zabiegiem prostowania keratynowego musisz dokładnie oczyścić włosy. Po wysuszeniu można nałożyć keratynę. Następnym krokiem jest suszenie włosów przy pomocy płaskiej szczotki. Dopiero później należy użyć prostownicy – temperaturę dostosowujemy do kondycji włosów. Od razu po zabiegu włosy będą zadziwiać blaskiem, sprężystością, nawilżeniem. Efekt keratynowego prostowania za pomocą preparatu Inoar Moroccan utrzymuje się nawet do 4 miesięcy.